Zajezdnia Sztuki oraz Fundacja Akademia Muzyki Dawnej zaprasza na wyjątkowe spotkanie z muzyką XVIII wieku w niecodziennej scenerii Muzeum Techniki i Komunikacji Zajezdnia Sztuki w Szczecinie.

Koncert pn. Haydn w Muzeum w wykonaniu Grzegorza Lalka  – skrzypce barokowe oraz Orkiestry Famd.pl grającej na instrumentach historycznych pod dyrekcją Pawła Osuchowskiego odbędzie się w niedzielę 03.04.2016 o godzinie 17:00.      W programie koncertu zapomniane dzieła stylu Burzy i naporu Josepha Haydna: muzyka do Opery Wyspa bezludna (L’Isola Disabitata), koncert skrzypcowy G-Dur nr 4 oraz symfonia A-dur Ogień (Feuer) Hob 59.

Bilety w promocyjnej cenie 10/20 zł.  w przedsprzedaży od 29 marca 2016  w Republice Rozmaitości Fanaberia przy deptaku X Bogusława X 5 oraz na stronie www.famd.pl.  Bilety w dniu koncertu w cenie 15/25 zł. do nabycia w kasie Muzeum Techniki w Szczecinie ul. Niemierzyńska 18A. Bilet wstępu uprawnia jednocześnie do zwiedzenia wystaw Zajezdni Sztuki, w tym celu prosimy w wcześniejsze przybycie.

2008-2020 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος