„Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej
i sprzyjającej integracji społecznej”

“Working together for a green, competitive and inclusive Europe”

Vinnum saman að umhverfisvænni, samkeppnishæfri Evrópu án aðgreiningar.

niedziela, 12 sierpień 2012

Celtic TriangleSzkocja to  kraina, która tak bardzo działa na wyobraźnię. Jej zielone wzgórza, błędne wrzosowiska, świst wiatru, stare zamczyska, niezbadane jeziora, kryjące w swych głębiach tajemnicze stwory. Czym jest prawdziwy klimat Szkocji? Szkocki kilt, moc whisky, hipnotyzujący dźwięk szkockich dud...

O tym wszystkim będą się mieli Państwo możliwość przekonać 25.08.2012 w Stargardzie w Piwnicy Towarzystwa Przyjaciół Stargardu, gdzie odbędzie się kolejny koncert III LETNIEGO FESTIWALU WĘDROWNEGO, NA GOTYCKIM SZLAKU MUZYKA W ZABYTKACH POMORZA ZACHODNIEGO 2012.

Program turystyczny –  spacer trasą: Rynek Staromiejski, Baszta Morze Czerwone, Brama Pyrzycka, Rynek Staromiejski z  przewodnikiem PTTK Elżbiety Kaczmarczyk.

O godzinie 19.00 koncert w wykonaniu Celtic Triangle,  unikalnego tria złożonego z głosu, dud i harfy. Zespół powstał z fascynacji niezwykłym brzmieniem i klimatem muzyki szkockiej a tworzą go wybitni artyści - Katarzyna Wiwer,  Irena Czubek-Davidson oraz Lindsay Davidson, który od 1992 roku nosi honorowy tytuł „Clan Piper”  - „dudziarza klanowego”.

 

Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!
Zachęcamy do skorzystania z busa obsługującego publiczność na trasie Szczecin-Kołbacz-Szczecin. Szczegóły, rezerwacja i zakup biletów w Republice Rozmaitości Fanaberia Deptak X Bogusława X 5.

2008-2023 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος