Chór kameralny ZUTSzanowni Państwo,
Już w najbliższą sobotę zapraszamy do Trzebiatowa na czwarty przystanek IV letniego festiwalu wędrownego Na Gotyckim Szlaku Muzyka w Zabytkach Pomorza Zachodniego 2013. Będzie to wyjątkowe spotkanie z historią, architekturą i muzyką, naszymi partnerami są Miasto Trzebiatów oraz Trzebiatowski Ośrodek Kultury.

Szczegółowy program:

07.09.2013 Trzebiatów

Spotykamy się pod Ratuszem na Rynku trzebiatowskim

 

17.00 program turystyczny – przewodnik Piotr Żak

Trasa turystyczna: Ratusz i Rynek Staromiejski, Sgraffito - wizerunek słonia z 1639 r., Późnogotycka kaplica św. Ducha, w której w 1534 r. wprowadzono na Pomorze reformacji, Baszta Kaszana (jej nawa nawiązuje do legendy o misce gorącej kaszy, która ocaliła miasto przed napaścią wrogów) oraz Kościół Mariacki z bogatym wyposażeniem prezentującym różne style i epoki.

19.00 koncert Musica Sacra

Koncert muzyki sakralnej a’cappella połączy tradycję chóralną Kościołów Wschodu i Zachodu z afroamerykańskim śpiewem gospel.

Wykonawcy koncertu:

Chór Kameralny ZUT w Szczecinie
Iwona Wiśniewska-Salamon – dyrygent

Bus do dyspozycji szczecińskiej publiczności odjeżdża każdorazowo z przystanku autobusowego przy placu Żołnierza Polskiego w Szczecinie. Bilet (tam i z powrotem) cena promocyjna 25,- zł. Rezerwacja i sprzedaż na stronie organizatora: www.famd.pl
Sprzedaż bezpośrednia – Fanaberia Republika Rozmaitości, Deptak Księcia Bogusława X 5 w Szczecinie.

Do zobaczenia Na Gotyckim Szlaku!

2008-2018 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος