Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury
– państwowego funduszu celowego, w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca

05 znak uproszczony kolor biale tloNIMIT 1536 x768 912x485

FAMD kurier 2023 Kulice

Działalność edukacyjna, którą prowadzimy już od 10 lat w ramach programu Muzyczny Kurier przynosi nam ogromną satysfakcję.

Tą drogą poznajemy nie tylko ciekawe miejsca na mapie Województwa Zachodniopomorskiego, ale przede wszystkim fantastycznych ludzi, zarówno w gronie Współorganizatorów, Partnerów, Uczestników jak i Odbiorców! W 2023 roku odwiedziliśmy Skolwin - północną dzielnicę Szczecina, następnie Drawsko Pomorskie i Kulice, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatniego grudniowego spotkania.

Warsztaty i koncert zespołów SVP i Consortium Sedinum odbyły się w Międzynarodowym Ośrodku Badań Interdyscyplinarnych w Kulicach należącym do Uniwersytetu Szczecińskiego. W warsztatach wzięła udział aktywna grupa młodzieży z Liceum w Resku oraz Seniorzy Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Dobrej w tym mieszkańcy Nowogardu. Projekt Kurier Muzyczny edukacja kulturowa Pomorza Zachodniego 2023 dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego. Wydarzenia w Kulicach dofinansowano z budżetu Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego za co serdecznie dziękujemy! Do zobaczenia w Nowym Roku!

Więcej zdjęć w galerii...

2008-2024 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος