Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury
– państwowego funduszu celowego, w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca

05 znak uproszczony kolor biale tloNIMIT 1536 x768 912x485

FAMD kurier 2023 2

Muzyczny Kurier - edukacja kulturowa Pomorza Zachodniego 2023 to projekt realizowany od dziesięciu lat na terenie Województwa Zachodniopomorskiego. W ciągu tych lat odwiedziliśmy wiele miast i miejscowości spotykając się zarówno z grupami seniorów, jak i młodzieży.

Muzyczny Kurier adresowany jest bowiem do wszystkich grup wiekowych i zakłada aktywny udział odbiorców w programie warsztatów, prelekcji muzycznych, spotkań z artystami połączonych z cyklem koncertów. Głównym celem projektu jest upowszechnianie kultury muzycznej i podniesienie poziomu wiedzy na temat muzyki klasycznej.

W dniach 14-19 listopada zapraszamy serdecznie do Drawska Pomorskiego, gdzie wspólnie z Ośrodkiem Kultury przygotujemy cykl warsztatów muzycznych, tańca historycznego, których zwieńczeniem będzie koncert „Alla Polacca"w wykonaniu zespołu Consortium Sedinum.

Projekt Kurier Muzyczny edukacja kulturowa Pomorza Zachodniego 2023 dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

2008-2024 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος