FAMD 20 lat 5

Fundacja Akademia Muzyki Dawnej w Szczecinie zaprasza na koncert jubileuszowy z okazji 20 lecia działalności zespołu Consortium Sedinum.

Na program koncertu złożą się arcydzieła instrumentalnej muzyki - Sinfonie Georga Friedriecha Haendla oraz Johanna Adolfa Hassego, a także uwertury Georga Philippa Telemanna i Johanna Sebastiana Bacha. Zespół Consortium Sedinum wystąpi w składzie: Olga Musiał-Kurzawska – flauto traverso, Mikołaj Zgółka, Katarzyna Cendlak – skrzypce barokowe, Piotr Chrupek – altówka barokowa, Bartosz Kokosza - wiolonczela barokowa, Marcin Bajon - violone oraz Urszula Stawicka – klawesyn, kierownictwo artystyczne zespołu.

Koncert odbędzie się w sobotę 16.03.2019, o godzinie 18:00 w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Szczecinie. Bilety w promocyjnej cenie 20/10 zł. w przedsprzedaży od 4 marca 2019 w Republice Rozmaitości Fanaberia przy deptaku X Bogusława X 5 oraz na stronie www.famd.pl. Bilety w dniu koncertu w cenie 25/15 zł. do nabycia w kasie Muzeum Narodowego w Szczecinie ul. Wały Chrobrego 3.

Serdecznie zapraszamy!

2008-2020 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος