Wielkimi krokami zbliża się Szczeciński Festiwal Muzyki Dawnej. Pierwszy koncert już 18 maja w Zamku Książąt Pomorskich.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową  Fundacji Akademia Muzyki Dawnej, która odbędzie się w najbliższą środę 9 maja 2012, o godzinie 13.00 w Republice Rozmaitości Fanaberia, przy Deptaku Ks. Bogusława X-go 5 w Szczecinie. Podczas konferencji przedstawimy szczegóły związane z tegoroczną IX edycją Szczecińskiego Festiwalu Muzyki Dawnej. Przy okazji Fundacja zaprosi na rozmaitości Fanaberii.

Czytaj więcej...

Szczecin. Elegancki styl galant, Zamek Książąt Pomorskich, sala Bogusława I, 22 kwietnia, godz. 12. KONCERTY Narodów to nowy cykl muzycznych spotkań, który zaczyna się w niedzielę w Szczecinie. Jego organizatorem jest Fundacja Akademia Muzyki Dawnej.

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy do współpracy jako wolontariusze podczas IX Szczecińskiego Festiwalu Muzyki Dawnej. Festiwal to w sumie 5 koncertów i jeden wykład podczas których chętnie przyjmiemy wsparcie wolontariuszy w drobnych pracach przygotowawczych. W zamian oferujemy darmową wejściówkę na wszystkie koncerty dla wolontariusza/wolontariuszki wraz z osobą towarzyszącą.

Czytaj więcej...

Szczeciński Festiwal Muzyki Dawnej odwołuje się do muzycznej tradycji i tożsamości miejsca w kontekście historii i kultury narodów zamieszkujących Szczecin i Pomorze na przestrzeni wieków. Festiwal stawia sobie za cel wykorzystanie położenia Szczecina na styku kultury słowiańskiej, skandynawskiej i niemieckiej.

Czytaj więcej...

Fundacja Akademia Muzyki Dawnej zaprasza na inaugurację nowego cyklu orkiestrowego pod tytułem Koncerty Narodów. W ramach projektu zaprezentowane zostaną owoce stałej współpracy artystów z Niemiec i Polski skupionych w Orkiestrze Famd.pl. pod dyrekcją Pawła Osuchowskiego.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, Niech Światło Zmartwychwstania rozświetla Wam każdy dzień, niech wiara, nadzieja i miłość dodają Wam wszystkim sił,niech muzyczny język wypowie Wam to, co niewysłowione! Serdeczne pozdrowienia ze Szczecina od Fundacji Akademia Muzyki Dawnej Mirosław PawelecUrszula StawickaPaweł OsuchowskiMichał Dłużak
Ostatnia sobota karnawału… Może zaprosić na kolację Dziewczynę z perłą.. albo Młodzieńca Rafaela…, a może to oni właśnie mogli by spotkać by się w ten wieczór razem…

Czytaj więcej...

Zdjęcia z wykładu dr. Piotra Olecha pt. "Kontratenor wczoraj i dziś" (17.02.2012) oraz z koncertu "Music for a while" (18.02.2012).

Czytaj więcej...

Znamy już tegoroczny program wydarzeń zaplanowanych przez Fundację Akademia Muzyki Dawnej. Jego inauguracja już w najbliższy weekend.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, z wielką radością informujemy iż Orkiestra Fundacji Akademia Muzyki Dawnej otrzymała wsparcie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach ogłoszonego Programu Ministra na rok 2012 w kategorii Wydarzenia artystyczne - Promocja kultury polskiej za granicą.

Czytaj więcej...

Drodzy Państwo, Z prawdziwą radością informujemy o naszych najbliższych wydarzeniach:

Czytaj więcej...

2008-2020 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος