Koncert Pasyjny La Passione - in nomie Domini poprzedza wydarzenia Wielkiego Tygodnia. Będzie to wyjątkowa okazja do obcowania z muzyką w tonacji cierpienia, pasji i ofiary jaką przeżywamy w tych dniach idąc śladem Chrystusa na Golgotę.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do galerii gdzie dodaliśmy zdjęcia z Regat Weneckich: Więcej w galerii...
Fundacja Akademia Muzyki Dawnej przedstawia nowe wydarzenie artystyczne Szczecina pod nazwą Regaty Barokowe. Jest to cykl koncertów-spektakli łączących muzykę z elementami  tańca historycznego, których kanwą jest prezentacja miejsc związanych z historią regat żeglarskich na przestrzeni XVI-XVIII wieku.

Czytaj więcej...

Koncertowego zdrowia, pogody ducha w dur i moll, spełnienia marzeń da capo al fine oraz dobrego rytmu w takt muzycznych spotkań z artystami Fundacji Akademia Muzyki Dawnej w 2013 roku Pozdrawiamy sylwestrowo Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
Do galerii dodaliśmy zdjęcia tegorocznego cyklu Koncertów królewskich na Ukrainie. Więcej w galerii...
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tegorocznej III edycji Letniego Festiwalu Wędrownego Na Gotyckim Szlaku. Więcej zdjęć w galerii...
Fundacja Akademia Muzyki Dawnej wspólnie z Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie oraz Towarzystwem Kirchenmusik w Havelbergu zapraszają na Koncert Narodów, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 30 września br. o godzinie 17.00 w Sali koncertowej Filharmonii Szczecińskiej.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, W sobotę 22 września 2012 w Muzeum Historii Szczecina, Oddział Muzeum Narodowego w Szczecinie odbędzie się finał III LETNIEGO FESTIWALU WĘDROWNEGO, NA GOTYCKIM SZLAKU MUZYKA W ZABYTKACH POMORZA ZACHODNIEGO 2012.

Czytaj więcej...

2008-2020 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος