Do galerii dodaliśmy zdjęcia tegorocznego cyklu Koncertów królewskich na Ukrainie. Więcej w galerii...
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tegorocznej III edycji Letniego Festiwalu Wędrownego Na Gotyckim Szlaku. Więcej zdjęć w galerii...
Fundacja Akademia Muzyki Dawnej wspólnie z Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie oraz Towarzystwem Kirchenmusik w Havelbergu zapraszają na Koncert Narodów, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 30 września br. o godzinie 17.00 w Sali koncertowej Filharmonii Szczecińskiej.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, W sobotę 22 września 2012 w Muzeum Historii Szczecina, Oddział Muzeum Narodowego w Szczecinie odbędzie się finał III LETNIEGO FESTIWALU WĘDROWNEGO, NA GOTYCKIM SZLAKU MUZYKA W ZABYTKACH POMORZA ZACHODNIEGO 2012.

Czytaj więcej...

Szanowni Panstwo, W niedzielę 16 września 2012 w Kościele Mariackim w Müncheberg o godzinie 17.00 odbędzie się koncert p.t. Musicalische Meditaionen w wykonaniu zespołu Consortium Sedinum z udziałem sopranistki Adrianny Bujak.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, W sobotę 15  września  2012 w kościele pw. Narodzenia NMP odbędzie się kolejny przystanek III LETNIEGO FESTIWALU WĘDROWNEGO, NA GOTYCKIM SZLAKU MUZYKA W ZABYTKACH POMORZA ZACHODNIEGO 2012.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, W sobotę 08 września 2012 w Trzcińsku-Zdroju kolejna odsłona III LETNIEGO FESTIWALU WĘDROWNEGO, NA GOTYCKIM SZLAKU MUZYKA W ZABYTKACH POMORZA ZACHODNIEGO 2012.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, W sobotę 01 września 2012 w Chojnie kolejna odsłona III LETNIEGO FESTIWALU WĘDROWNEGO, NA GOTYCKIM SZLAKU MUZYKA W ZABYTKACH POMORZA ZACHODNIEGO 2012.

Czytaj więcej...

2008-2020 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος