Po raz pierwszy w Szczecinie usłyszymy legendarny zespół Byzantion. 10 maja w Cerkwi św. Mikołaja podczas koncertu inauguracja X Szczecińskiego Festiwalu Muzyki Dawnej 2013. Chór męski Byzantion to jeden z najlepszych europejskich zespołów specjalizujących się w monodii bizantyjskiej.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, pula biletów w przedsprzedaży na Koncert Inauguracyjny (10.05) w szczecińskiej cerkwi prawosławnej została już wyczerpana. Istnieje możliwość kupna biletów bezpośrednio przed koncertem w miarę wolnych miejsc. Za utrudnienia przepraszamy.
Zapraszamy na konferencję prasową X jubileuszowego Szczecińskiego Festiwalu Muzyki Dawnej, podczas której zostanie przedstawiony szczegółowy program festiwalu.

Czytaj więcej...

X Jubileuszowy Szczeciński Festiwal Muzyki Dawnej • od 9.04.2013 do 9.05.2013 Ogłaszamy miesiąc promocyjnych cen karnetów i biletów na koncerty festiwalowe.

Czytaj więcej...

10.05.2013 Cerkiew Św. Mikołaja w Szczecinieul. Zygmunta Starego 1godzina 19.00 Koncert Chorał bizantyjskiwykonawcy: Byzantion, Adrian Sarbu – dyrygent  (Jassy - Rumunia)

Czytaj więcej...

Do galerii dodaliśmy zdjęcia z koncertu La Passione in nomine Domini (23.03.2013). Więcej w galerii...
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na konferencję prasową  Fundacji Akademia Muzyki Dawnej, która odbędzie się we wtorek 19 marca 2013, o godzinie 12.00 w Republice Rozmaitości Fanaberia, przy Deptaku Ks. Bogusława X-go 5 w Szczecinie.

Czytaj więcej...

Koncert Pasyjny La Passione - in nomie Domini poprzedza wydarzenia Wielkiego Tygodnia. Będzie to wyjątkowa okazja do obcowania z muzyką w tonacji cierpienia, pasji i ofiary jaką przeżywamy w tych dniach idąc śladem Chrystusa na Golgotę.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do galerii gdzie dodaliśmy zdjęcia z Regat Weneckich: Więcej w galerii...
Fundacja Akademia Muzyki Dawnej przedstawia nowe wydarzenie artystyczne Szczecina pod nazwą Regaty Barokowe. Jest to cykl koncertów-spektakli łączących muzykę z elementami  tańca historycznego, których kanwą jest prezentacja miejsc związanych z historią regat żeglarskich na przestrzeni XVI-XVIII wieku.

Czytaj więcej...

Koncertowego zdrowia, pogody ducha w dur i moll, spełnienia marzeń da capo al fine oraz dobrego rytmu w takt muzycznych spotkań z artystami Fundacji Akademia Muzyki Dawnej w 2013 roku Pozdrawiamy sylwestrowo Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
2008-2020 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος