Zapraszamy na konferencję prasową IV Letniego Festiwalu Wędrownego Na Gotyckim Szlaku Muzyka w Zabytkach Pomorza Zachodniego.

Czytaj więcej...

17.08.2013 KołbaczKościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa17.00 program turystyczny19.00 Koncert inauguracyjny festiwalu Humane Passioni Consortium SedinumUrszula Stawicka – kierownictwo artystyczne  

Czytaj więcej...

Fundacja Akademia Muzyki Dawnej zaprasza na kolejny koncert-spektakl z cyklu Regaty Barokowe, artystyczne dopełnienie Zlotu Wielkich Żaglowców w Szczecinie - Regaty Szczecińskie.

Czytaj więcej...

Na czas wakacyjnych dni Fundacja Akademia Muzyki Dawnej życzy Wszystkim Państwu samych słonecznych dni i udanego wypoczynku! Zapraszamy przy tej okazji do rezerwacji czasu na udział w IV Letnim Festiwalu Wędrownym Na Gotyckim Szlaku Muzyka w Zabytkach Pomorza Zachodniego 2013. Na wszystkie wydarzenia festiwalowe - wycieczki, wystawy, koncerty wstęp wolny.

Czytaj więcej...

Zakończył się X Jubileuszowy Szczeciński Festiwal Muzyki Dawnej. Spędziliśmy z państwem wiele godzin wspaniałej muzyki. Ale wszystko co dobre i piękne kiedyś się kończy. Po Festiwalu pozostały relacje prasowe oraz miłe wspomnienia.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, tej okazji nie można stracić, przed nami druga, finałowa część X Jubileuszowego Szczecińskiego Festiwalu Muzyki Dawnej 2013.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do udziału w zabawie pod tytułem W świecie średniowiecznych legend - warsztaty plastyczne dla najmłodszych kreatorów mody, które odbędą się podczas finałowego spotkania X Jubileuszowego Szczecińskiego Festiwalu Muzyki Dawnej w niedzielne południe w Ogrodzie Różanka 19 maja 2013.

Czytaj więcej...

Po inauguracyjnym spotkaniu z muzyczną tradycją Wschodu zapraszamy na kolejne koncerty Szczecińskiego Festiwalu Muzyki Dawnej, w których przestawimy arcydzieła muzyki Zachodu. W roli głównej Dieterich Buxtehude oraz jego uczeń Johann Sebastian Bach. Koncertami w Kościołach pw. św. Jana Chrzciciela w Stargardzie oraz Ewangelicko-Augsburskim Św. Trójcy w Szczecinie przywołamy luterańską muzykę sakralną.

Czytaj więcej...

Koncert zespołu Byzantion z Rumunii zainauguruje w piątek dziesiątą, jubileuszową edycję Szczecińskiego Festiwalu Muzyki Dawnej. W programie festiwalu - chorały bizantyjskie, kantaty luterańskie, muzyka dworska i muzyka synagogi. Czytaj całość...
Siedem koncertów prezentujących przeróżne oblicza muzyki minionych wieków, te popularne i dopiero odkrywane złoży się na program tegorocznego Festiwalu Muzyki Dawnej. Będzie to już jego dziesiąta edycja. Czytaj całość...
Już po raz dziesiąty Szczecin będzie gospodarzem X Festiwalu Muzyki Dawnej. O idei i programie tegorocznej edycji projektu rozmawiano dzisiaj w siedzibie Szczecińskiej Agencji Artystycznej. Czytaj całość...
2008-2020 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος