niedziela, 12 sierpień 2012

Celtic TriangleSzkocja to  kraina, która tak bardzo działa na wyobraźnię. Jej zielone wzgórza, błędne wrzosowiska, świst wiatru, stare zamczyska, niezbadane jeziora, kryjące w swych głębiach tajemnicze stwory. Czym jest prawdziwy klimat Szkocji? Szkocki kilt, moc whisky, hipnotyzujący dźwięk szkockich dud...

O tym wszystkim będą się mieli Państwo możliwość przekonać 25.08.2012 w Stargardzie w Piwnicy Towarzystwa Przyjaciół Stargardu, gdzie odbędzie się kolejny koncert III LETNIEGO FESTIWALU WĘDROWNEGO, NA GOTYCKIM SZLAKU MUZYKA W ZABYTKACH POMORZA ZACHODNIEGO 2012.

Program turystyczny –  spacer trasą: Rynek Staromiejski, Baszta Morze Czerwone, Brama Pyrzycka, Rynek Staromiejski z  przewodnikiem PTTK Elżbiety Kaczmarczyk.

O godzinie 19.00 koncert w wykonaniu Celtic Triangle,  unikalnego tria złożonego z głosu, dud i harfy. Zespół powstał z fascynacji niezwykłym brzmieniem i klimatem muzyki szkockiej a tworzą go wybitni artyści - Katarzyna Wiwer,  Irena Czubek-Davidson oraz Lindsay Davidson, który od 1992 roku nosi honorowy tytuł „Clan Piper”  - „dudziarza klanowego”.

 

Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!
Zachęcamy do skorzystania z busa obsługującego publiczność na trasie Szczecin-Kołbacz-Szczecin. Szczegóły, rezerwacja i zakup biletów w Republice Rozmaitości Fanaberia Deptak X Bogusława X 5.

2008-2019 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος