Plakat wydarzeniaFundacja Akademia Muzyki Dawnej zaprasza na premierowy koncert-spektakl z cyklu Regaty Barokowe – Wiedeń, który odbędzie się w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 3 w sobotę 22 lutego 2014, o godzinie 17:00.

Program koncertu-spektaklu  wypełni taniec historyczny i muzyka XVII i XVIII wieczny kompozytorów austriackich - H.I. Bibera, J.H. Schmelzera, J.J. Fuxa w wykonaniu solistów Baletu dworskiego Sotto le Stelle oraz zespołu Consortium Sedinum.

Bilety w promocyjnej cenie 10 zł. w przedsprzedaży od 3 lutego 2014 w w Republice Rozmaitości Fanaberia przy Deptaku Księcia Bogusława X nr 5 oraz na stronie www.famd.pl. Bilety w dniu koncertu w cenie 20/10 zł. do nabycia w kasie Muzeum Narodowego w Szczecinie.

Regatom Barokowym towarzyszyć będzie kurs tańca historycznego prowadzony przez Katarzynę Borstyn - pedagog, choreograf i założyciel Baletu dworskiego Sotto le Stelle. W programie nauka tańców historycznych: Branle, Pavana i Galiarda. Zajęcia kursu odbędą się w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 3 w niedzielę 23 lutego 2014 w godzinach 11:00-15:00. Zapisy do udziału w kursie telefonicznie +48 693366655 oraz mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Cena kursu 12 zł, ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy.

2008-2018 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος