FAMD Xrocznica www

Zapraszamy na pierwszy w Nowym Roku koncert otwierający jubileusz dziesięciolecia istnienia Fundacji Akademia Muzyki Dawnej w Szczecinie.

Koncert Karnawałowy - W magicznym świecie kantat to kontynuacja cyklu Muzyka w dawnym Szczecinie prezentujący sztukę XVII i XVIII wieku w interpretacji artystów zespołu Consortium Sedinum pod kierownictwem Urszuli Stawickiej. Gwiazdą wieczoru będzie Aldona Bartnik – sopran, Artysta Rezydent Fundacji Akademia Muzyki Dawnej w sezonie 2017/18. W jej w wykonaniu zabrzmią dzieła włoskiej, angielskiej, francuskiej i niemieckiej sztuki kantatowej. Będzie to także wyjątkowa okazja do podziwiania urody głosów instrumentów barokowych z rodziny viol da gamba, fletu traverso oraz klawesynu, które oddają naturalne piękno arcydzieł muzyki dawnej.

Koncert odbędzie się 03.02.2018 o godzinie 17:00 w Gmachu Muzeum Narodowego w Szczecinie przy ul. Wały Chrobrego 3. Bilety w promocyjnej cenie 20/10 zł. w przedsprzedaży od 21 stycznia 2018w Republice Rozmaitości Fanaberia przy deptaku X Bogusława X 5 oraz na stronie www.famd.pl. Bilety w dniu koncertu w cenie 25/15 zł. do nabycia w kasie Muzeum Narodowego w Szczecinie ul. Wały Chrobrego 3. Koncert współorganizowany jest w ramach programu Instytutu Muzyki i Tańca "Artysta Rezydent". Maski karnawałowe mile widziane!

2008-2019 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος