FAMD stabat mater 2018

Zapraszamy na kolejne wydarzenie jubileuszu dziesięciolecia Fundacji Akademia Muzyki Dawnej – Koncert Pasyjny z cyklu Muzyka w Dawnym Szczecinie. Program koncertu wprowadzi słuchaczy w nastój Wielkiego Tygodnia.

Zabrzmi Stabat Mater f-moll Luigi Boccheriniego, kompozycja mistrza stylu rokoko, po raz pierwszy zagrana na instrumentach historycznych w Szczecinie. Solistą koncertu będzie Aldona Bartnik – sopran, utalentowana laureatka międzynarodowych konkursów wokalnych, będąca tegorocznym artystą rezydentem Fundacji. Towarzyszyć jej będzie Orkiestra Famd.pl grająca na instrumentach historycznych pod dyrekcją Pawła Osuchowskiego. Koncert odbędzie się w Kościele Garnizonowym pw. Świętego Wojciecha w Szczecinie, Plac Zwycięstwa 1, w sobotę 24 marca 2018 o godzinie 19:00.

 

Bilety w promocyjnej cenie 20/10 zł. w przedsprzedaży od 1 marca 2018 w Republice Rozmaitości Fanaberia przy deptaku X Bogusława X 5 oraz na stronie www.famd.pl. Bilety w dniu koncertu w cenie 25/15 zł. do nabycia na godzinę przed rozpoczęciem koncertu w Kościele. Koncert współorganizowany i współfinansowany w ramach programu Instytutu Muzyki i Tańca „Artysta – rezydent”.

2008-2018 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος