Banner koncertowy

Muzeum Narodowe w Szczecinie wspólnie z Fundacją Akademia Muzyki Dawnej zaprasza serdecznie na Koncert Adwentowy z cyklu Muzyka w dawnym Szczecinie.

Koncert w wykonaniu zespołów Szczecin Vocal Project oraz Consortium Sedinum odbędzie się w Ratuszu Staromiejskim - Muzeum Historii Szczecina, oddziale Muzeum Narodowego w Szczecinie w sobotę, 10 grudnia 2016 o godzinie 18:00.

W programie koncertu zabrzmi włoska, hiszpańska, niemiecka i polska muzyka wokalna i instrumentalna XVII i XVIII wieku, usłyszymy między innymi arcydzieła G.P. Palestriny, C. Monteverdiego, T.L. da Victorii, G.P. Telemanna oraz pieśni adwentowe z kancjonałów polskich.

Koncert poprzedzi ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród finału konkursu fotograficznego Na Gotyckim Szlaku Muzyka w zabytkach Pomorza Zachodniego. Bilety w promocyjnej cenie 10 zł. w przedsprzedaży od 25 listopada  2016 w Republice Rozmaitości Fanaberia przy deptaku X Bogusława X 5 oraz na stronie www.famd.pl. Bilety w dniu koncertu w cenie 20/10 zł. do nabycia w kasie Muzeum Narodowego w Szczecinie ul. Księcia Mściwoja II 8.

2008-2018 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος