FAMD Diavolo www 1

Czyli pełnokrwiste wydarzenie muzyczne w wykonaniu solistów i Orkiestry Fundacji Akademia Muzyki Dawnej pod dyrekcją Pawła Osuchowskiego. Casa del Diavolo to muzyczny obraz ciemnej strony natury człowieka, dla której jedynym ratunkiem jest szczere pragnienie dobra i miłości.

W koncercie wystąpią soliści: Grzegorz Lalek – skrzypce historyczne, Piotr Chrupek – altówka historyczna, w wykonaniu których zabrzmi apoteoza harmonii i piękna - Symfonia koncertująca Es-Dur Wolfganga Amadeusza Mozarta. W programie koncertu znajdzie się także tytułowa Symfonia Luigi Boccheriniego Casa del Diavolo, oraz muzyka do dramatu Olympie Josepha Martina Krausa. Gościem specjalnym koncertu będzie laureat I nagrody XIII Międzynarodowego Konkursu Wiolonczelowego im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Poznaniu utalentowany młody wiolonczelista z Warszawy Gustaw Bafeltowski.

Koncert odbędzie się w sobotę 25.11.2017, o godzinie 17:00 w Trafostacji Sztuki w Szczecinie, ul. Świętego Ducha 4, w ramach całorocznego cyklu koncertowego Regaty Historyczne Fundacji Akademia Muzyki Dawnej finansowanego przez Gminę Miasto Szczecin.

Bilety na koncert w przedsprzedaży w cenie 20/10 zł. w Republice Rozmaitości Fanaberia przy Deptaku Księcia Bogusława X nr 5 oraz na stronie www.famd.pl.

Cena biletów w dniu koncertu 25/15 zł.

2008-2019 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος