trafkoo

Fundacja Akademia Muzyki Dawnej w Szczecinie zaprasza serdecznie na Koncert z cyklu Regaty Historyczne. Program koncertu wypełni muzyka mistrza klasycznej formy, ojca stylu symfonicznego, niedościgłego wzoru poetyki muzycznej XVIII wieku w wykonaniu Orkiestry Famd.pl grającej na instrumentach historycznych pod dyrekcją Pawła Osuchowskiego.

Koncert będzie okazją do przedstawienia szczecińskiej publiczności młodego wiolonczelisty, laureata pierwszej nagrody XIII Międzynarodowego Konkursu Wiolonczelowego im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Poznaniu - Gustawa Bafeltowskiego, który wystąpi w roli solisty.

Koncert odbędzie się w sobotę, 11.03.2017 o godzinie 19:00 w Sali Głównej Trafostacji Sztuki w Szczecinie przy ul. Świętego Ducha 4. Bilety w promocyjnej cenie 20/10 zł. w przedsprzedaży od 3 marca 2017 w Republice Rozmaitości Fanaberia przy deptaku X Bogusława X 5 oraz na stronie www.famd.pl. Bilety w dniu koncertu w cenie 25/15 zł. do nabycia w kasie Trafostacji Sztuki w Szczecinie ul. Świętego Ducha 4 od godziny 18:00.     Partnerem cyklu koncertowego Famd.pl jest Gmina Miasto Szczecin oraz Trafostacja Sztuki w Szczecinie.

Szczegółowy program koncertu:

Joseph Haydn

  • Sinfonia do Opery Armida
  • Koncert na wiolonczelę i orkiestrę C-dur Nr. 1
  • Tempora mutantur – Symfonia A-dur Hob I 64

Christoph Willibald Gluck

  • Chaccona z opery Armida

Joseph Haydn

  • Symfonia pożegnalna fis – moll Hob I 45

Wykonawcy koncertu:
Gustaw Bafeltowski – wiolonczela
Orkiestra Famd.pl
Paweł Osuchowski – dyrygent

2008-2019 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος