XII Letni Festiwal Wędrowny Na Gotyckim Szlaku dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Logo MKDNiS kolorowe

FAMD 21 afisz

Po raz dwunasty Fundacja Akademia Muzyki Dawnej wspólnie z Parterami: Stowarzyszeniem Spichlerz Sztuki w Kołbaczu, Stowarzyszeniem Przyjaciół Drawska "Meander", Trzebiatowskim Ośrodkiem Kultury, Kołem Gospodyń Wiejskich w Krzymowie „Krzymowianki", Fundacją Droga Lotha, Stowarzyszeniem Historyczno-kulturalnym Terra Incognita w Chojnie oraz Stowarzyszeniem Rodzin i Przyjaciół Osób Mniejszych Szans – „Więź” zaprasza na cykl wycieczek, spotkań historycznych, kiermaszy i koncertów z udziałem historyków, regionalistów i artystów muzyków popularyzujących dziedzictwo historyczne Regionu dawnej Pomeranii.

Istotnym elementem Festiwalu jest aktywny udział w formie wolontariatu lokalnych stowarzyszeń, grup nieformalnych i mieszkańców. W tegorocznej edycji odwiedzimy Kołbacz, Drawsko Pomorskie, Trzebiatów, Krzymów, Trzcińsko-Zdrój i Szczecin. Ze względów sanitarnych nie organizujemy w tym roku przejazdów autokarowych, zachęcamy wszystkich entuzjastów festiwalowych spotkań do skorzystania z indywidualnego transportu. Do zobaczenia Na Gotyckim Szlaku!

druga strona ulotki sierpniowej

2008-2022 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος