FAMD BACH 03 FACEBOOK copy

Szanowni Państwo,

nie czekając na dalsze zmiany sytuacji pandemicznej przystępujemy do realizacji tegorocznego planu koncertowego w formie transmisji internetowych. Już w najbliższy piątek 16 kwietnia o godzinie 19:00 zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia koncertu z cyklu Muzyka w dawnym Szczecinie.

Będzie to wyjątkowa okazja aby zobaczyć i usłyszeć po raz pierwszy  jak wygląda i brzmi niezwykłe miejsce na mapie Szczecina – Willa Lentza.

Równocześnie przepraszamy Wszystkich Szanownych Państwa, którzy kupili bilety na odwołany marcowy koncert, zachowają one ważność na najbliższy koncert Fundacji Akademia Muzyki Dawnej z udziałem publiczności, a ewentualne zwroty biletów zrealizujemy internetowo lub bezpośrednio Republice Rozmaitości Fanaberia przy deptaku X Bogusława X 5 w Szczecinie oraz na stronie www.famd.pl. Dziękujemy za Państwa zainteresowanie i zapraszamy na premierę koncertową Motety Rodziny Bachów w wykonaniu zespołów Szczecin Vocal Project oraz Consortium Sedinum pod kierownictwem Pawła Osuchowskiego. Koncert odbędzie się dzięki partnerskiej współpracy Fundacji Akademia Muzyki Dawnej z Willą Lentza w Szczecinie oraz Wydziałem Kultury Urzędu Miasta Szczecin, dzięki środkom finansowym Gminy Miasto Szczecin.

Serdecznie zapraszamy!

2008-2022 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος