„Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej
i sprzyjającej integracji społecznej”

“Working together for a green, competitive and inclusive Europe”

Vinnum saman að umhverfisvænni, samkeppnishæfri Evrópu án aðgreiningar.

FAMD CARNV 2020 GOT www

Z wielką radością przedstawiamy Państwu nowego Partnera Fundacji Akademia Muzyki Dawnej jakim został od 01 stycznia 2020 roku Browar Pod Zamkiem w Szczecinie. Szczegóły naszej współpracy przedstawimy podczas wydarzenia, na które wspólnie zapraszamy!

Będzie to pierwsze w tym roku muzyczne spotkanie Fundacji Akademia Muzyki Dawnej – Koncert karnawałowy z cyklu Muzyka w dawnym Szczecinie. Artyści połączonych zespołów Szczecin Vocal Project & Consortium Sedinum pod kierownictwem Pawła Osuchowskiego przedstawią komedię madrygałową Adriano Banchieriego La Barca da Venezia per Padova. Będzie to pełna muzycznych przygód podróż laguną, kanałami i rzekami z Wenecji do Padwy, gdzie w świetle słońca i księżyca nasi bohaterowie oddadzą się rozmaitym rozrywkom, wśród których prym widzie śpiew i taniec włoskich mistrzów XVI wieku. Na publiczność koncertu czekają nie tylko muzyczne niespodzianki, a to za sprawą nowego Partnera Fundacji jakim został w 2020 roku Browar Pod Zamkiem w Szczecinie. Koncert odbywa się dzięki partnerskiej współpracy z Muzeum Narodowego w Szczecinie oraz środkom finansowym Gminy Miasto Szczecin.

Sobota 22.02.2020, godzina 18:00

Ratusz Staromiejski, Muzeum Historii Szczecina,
Oddział Muzeum Narodowego w Szczecinie, ul. Księcia Mściwoja II 8

Adriano Banchieri
Komedia madrygałowa: La Barca da Venezia per Padova
wykonawcy: Szczecin Vocal Project & Consortium Sedinum
Paweł Osuchowski – kierownictwo artystyczne

Bilety w promocyjnej cenie 25/15 zł. w przedsprzedaży od 1 lutego 2020 w Republice Rozmaitości Fanaberia przy deptaku X Bogusława X 5 oraz na stronie www.famd.pl. Bilety w dniu koncertu w cenie 30/20 zł. do nabycia na godzinę przed rozpoczęciem koncertu w kasie Muzeum ul. Księcia Mściwoja II 8.

2008-2023 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος