XIII Szczeciński Festiwal Muzyki Dawnej

Między niebem a ziemią czyli sześć magicznych spotkań podczas XIII Szczecińskiego Festiwalu Muzyki Dawnej 2016.

Kierujemy szczególne podziękowania dla artystów- gwiazd Festiwalu: dla Natalii Mosyaginy i zespołu Klucz Rozumienia z St. Petersburga, dla Petra Wagnera i Ensemble Tourbillon z Pragi, dla Ludmiły Kapustiny i A Cappella Leopolis ze Lwowa, dla Bereniki Jozajtis-Kubiak i Zespołu Męskiego Gregorianum z Warszawy, dla Romany Agnel i Baletu Dworskiego Cracovia Danza z Krakowa oraz dla Stefana Plewniaka - Artysty Rezydenta Fundacji Akademia Muzyki Dawnej. Byliście niezwykłym tchnieniem absolutnej prawdy o muzyce zawartej między niebem a ziemią. Dziękujemy!

Szczególne podziękowania dla naszych zespołów: Consortium Sedinum, Szczecin Vocal Project oraz Orkiestry Famd.pl za zaangażowanie, poświęcenie i artystyczne uniesienia, które pozostaną w naszej pamięci! Dziękujemy Wszystkim Współorganizatorom, Partnerom, Patronom i Sponsorom, dzięki Wam Festiwal istnieje już trzynaście lat!

Dziękujemy wreszcie najważniejszej i najliczniejszej społeczności Festiwalu – Publiczności. Jesteście wartością samą w sobie, dla której warto poświęcić wszystko inne i tworzyć nadal w Szczecinie miejsca spotkań z muzyczną magią.

Dziękujemy!

2008-2020 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος