Fundacja Akademia Muzyki Dawnej w Szczecinie zaprasza serdecznie na Koncert z cyklu Regaty Historyczne. Program koncertu wypełni muzyka mistrza klasycznej formy, ojca stylu symfonicznego, niedościgłego wzoru poetyki muzycznej XVIII wieku w wykonaniu Orkiestry Famd.pl grającej na instrumentach historycznych pod dyrekcją Pawła Osuchowskiego.

Czytaj więcej...

Fundacja Akademia Muzyki Dawnej zaprasza na Koncert Karnawałowy z cyklu Muzyka w dawnym Szczecinie w 450 rocznice urodzin Claudio Monteverdiego.

Czytaj więcej...

Muzeum Narodowe w Szczecinie wspólnie z Fundacją Akademia Muzyki Dawnej zaprasza serdecznie na Koncert Adwentowy z cyklu Muzyka w dawnym Szczecinie.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do obejrzenia reportażu Grzegorza Kućmierza o artystach i rezydencjach pierwszej, pilotażowej edycji programu „Artysta – rezydent”.

Czytaj więcej...

  Zapraszamy do udziału  w konkursie fotograficznym Na Gotyckim Szlaku dokumentującym wszystkie wydarzenia Festiwalu.

Czytaj więcej...

Miło nam poinformować, iż po raz kolejny Orkiestra Famd.pl gościć będzie na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Dawnej we Lwowie.

Czytaj więcej...

Zajezdnia Sztuki oraz Fundacja Akademia Muzyki Dawnej zaprasza na wyjątkowe spotkanie z muzyką XVIII wieku w niecodziennej scenerii Muzeum Techniki i Komunikacji Zajezdnia Sztuki w Szczecinie.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na najbliższy koncert z cyklu Muzyka w dawnym Szczecinie. Będzie to muzyczny obraz wielkopostnych tradycji Kościołów Wschodu i Zachodu Europy prezentujący pieśni pasyjne, motety oraz koncerty kościelne grekokatolickiej i prawosławnej.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na koncert z cyklu „Artysta – rezydent” współorganizowany i współfinansowany w ramach programu Instytutu Muzyki i Tańca przez Fundację Akademia Muzyki Dawnej.

Czytaj więcej...

Nuż my dziś Krześcijani serdecznie się radujmy dnia dzisiejszego iż się nam narodził z czystości panieńskiej Syn Boga żywego!

Czytaj więcej...

Przedstawiamy najnowszy album CD zespołu Consortium Sedinum ze Szczecina, który jest już w sprzedaży od listopada 2015 na terenie całego kraju.

Czytaj więcej...

2008-2017 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος